A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Told Ya


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2017

2017-10-04T00:00:00

Këngë e albumit:

"King Ep"
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya

Hook:
Please dont fight It
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya
My energy Is too strong
Feel It...
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya
Im gonna take It straight to the TOP with It!
(They dont want to see us just win!)
Im gonna take It straight to the TOP with this!
(Somebody should've told ya told ya Told ya told ya)

Somebody should've warned yuh!
I aint backing down for no-one else but myself...
Damn I should've told ya.
Maybe we could of rolled In
Now Im here...

Got my phone on vibrate!
Guess I need to escape..
The past Im trying to erase.
Jump on a Jet far away!
Disappearing on a runway...
Im right there...

Hook:
Please dont fight It
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya
My energy Is to strong
Feel It...
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya
Im gonna take It straight to the TOP with It!
(They dont want to see us just win!)
Im gonna take It straight to the TOP with this!
(Somebody should've told ya told ya Told ya told ya)

Somebody should've warned yuh...
Good luck, farewell no second chances!
Tho u pray that I will fall off?
But then Again...
I'll wait

Till the sun rise...
Patiently Im grinding till my numbers call, play to win
(U damn right)
I be On It!
(Uh-ye-ye-yeah)

Hook:
Please dont fight It
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya
My energy Is to strong
Feel It...
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya
Im gonna take It straight to the TOP with It!
(They dont want to see us just win!)
Im gonna take It straight to the TOP with this!
(Somebody should've told ya told ya Told ya told ya)


Ky tekst u dërgua nga LuraaKartolina (2)

2017-11-28 03:05:59
Please dont fight It
Somebody should've
Told ya told ya
Told ya told ya
My energy Is too strong
2017-10-13 06:00:30
Somebody should've
Told ya, told ya
My energy is too strong
Feel It...

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018