A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Duffy'e - Ti E Din


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  133

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2017

2017-12-27T17:59:19

Muzika & Teksti:

Dafina Zeqiri

Muzika:

Lurro

Video Produksioni:

Entermedia


Ku je ku je
Ti ku je
Une une
Do vi se un ta fala

2x
Se un ta fala ty zemren
Ti e din sa
Ta fala un zemren
Vetem ty
Vetem ty

Ku je ku je
Ti ku je
Une une
Ti e din sa ti e din sa

2x
Ti e din sa un tdu ty
Mmm yeah
No matter sa no matter sa
Se per ty e boj

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa tdu

Pse mu pse mu bejb
kur gjitha ti fala ty
Pse mu pse mu bejb
Kur e din sa kur e din sa

4x
Ti e din sa ti e din sa
Ti ti e din sa ti e din
Un ta fala ty

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa tduuuu eiii

Un ta fala ty zemren
Ti e din sa
Ta fala un zemren
Vetem ty

Kartolina (1)

2018-04-06 09:48:28
Pse mua pse mua bejb
Kur gjitha ti fala ty
Pse mua pse mua bejb
Kur e din sa kur e din sa

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018