A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dafina - Kurgjo Nuk Kallxojna


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

16/10/2018

2018-10-16T17:00:33

Muzika:

Dafina Zeqiri

Muzika:

Gesko

Orkestrimi:

Avaxus

Video Produksioni:

Entermedia

Muzika & Produksioni:

Cricket


Trrrrraaaaa Yeeaahh

Je i vetmi qe din
qeshtu me m'shtang
sa her qe t'shoh
si per her t'par
Je i vetmi qe din
mu me m'kall
let e kam than
s'e lo pa t'marr

you pretty pertty baby
you..silly silly baby jehhh
you really really really
ah...

REF:
Habibi ti po vret
Habibi ti po vret
se sa shum
mi more mendt
habibi ti se din
hajde ti qa po pret
habibi qa po pret
Prekem si asnjeher
qom ti mu dej te rret

se je kam rrin
si e huja huja oh yeah
mos u bo pis
hajde dujem, dujem oh yeah

thujem qe ti sem len
hajde thujem qe ti sem len
deri kur tthirri ntelefon
hajt dujem se ti sje loj

ha baby ti po vre
ha baby ti po vret
se sa shum
mi more mendt
habibi ti se din
hajde ti qa po pret
habibi qa po pret
Prekem si asnjeher
qom ti mu dej te rret

i jeh i jeh
je kam tranananon
amos je ti prej nje
tjeter tjeter planet
sonte qe jem na
ajo ajo na vjen nga
Thujem qe se njeh
Thujem thujem qe se njeh

aaaaaaa ki me pa...
zemren e ke, e ke, e ke, e ke tha
aaaaaaaaa ki me pa...
zemren e ke, e ke, e ke, e ke vra

ref:
habibi ti po vret
habibi ti po vret
se sa shum
mi more mendt
habibi ti se din
hajde ti qa po pret
habibi qa po pret
Prekem si asnjeher
qom ti mu dej te rret

ref(2)
e na tonat i bonja
kurgjo nuk kallxojna a

ref(2)
veq un edhe ti
un edhe ti si
nkerr si nshpi

e ke(12 her)

aaaaaaa ki me paaaa
zemren e ke, e ke, e ke, e ke
tha...
aaaaaaaaa ki me pa...
zemren e ke, e ke, e ke, e ke...


Ky tekst u dërgua nga  dionaKartolina (1)

2018-10-18 05:53:51
Je i vetmi që din
Qeshtu me m'shtang
Sa herë që t'shoh
Si për herë t'parë

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018