A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Daim Lala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  148
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Daim Lala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Eshtë këngëtar shumë i njohur, njihet për zërin më freskues nga tjerët, këngët që i këndon dhe i interpreton ai gjithmonë pëlqehen nga publiku. Është fjala për këngëtarin e njohur tashmë Daim Lala që kur ishte i vogël rrugën e muzikës e ka ndjekur prej atëherë kur filloi të shkruante tekste dhe kur u rrit filloi të këndojë dhe u bë njëri ndër këngëtarët më të dëgjuar si nëpër dasma dhe në ahengje të ndryshme. Është nga Kosova ose më saktë nga Gja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Buqe Rama (Buqja)

I ati i

Soni Lalës

Shto profile

zyrtare

Lotin E Mshefa (2018)

Boll Ma (2017)

Çika Çika (2016)

Këngë Dasmash (2015)

Hajde Loçke (2014)

Oj Prishtinalike (Dridhe Belin) (2013)

One Milion (2012)

Jam Sheik (2011)

Një Kujtim Zemrën Ma Kalli

Llokum Me Arra


» Dërgo Një Këngë »

Jam Merzit
Prinderit Na Ndan
Çika Çika
Lotin E Mshefa
Dridhe Belin
A M'don
Boll Ma
Të Du, Të Du
A T'ka Marre Malli
Shpesh Po Flas Me Veten


Artistë Të Ngjashëm:

Lind Prizreni

Bajram Dobra

Driton Sopa

Dr.Nushi

Drilon Berisha

Mark Gojani

Adrian Rusta

Labinot Beqiri

Rascom

Liberian Selimi


Tags: Daim Lala, Damil Lala

Daim Lala në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018