A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Daim Lala - Llokum Me Arra

Daim Lala - Një Kujtim Zemrën Ma Kalli

Daim Lala & Buqe Rama - Jam Sheik (2011)

Daim Lala & Buqe Rama - One Milion (2012)

Daim Lala & Muharrem Ahmeti - Oj Prishtinalike (Dridhe Belin) (2013)

Daim Lala - Hajde Loçke (2014)

Daim Lala - Këngë Dasmash (2015)

Daim Lala - Çika Çika (2016)

Daim Lala - Boll Ma (2017)

Daim Lala - Lotin E Mshefa (2018)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018