A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala - Nusja Me Duvak


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T15:41:21

Këngë e albumit:

"Lotin E Mshefa"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nusja Me Duvak" kënduar nga Daim Lala.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nusja Me Duvak".
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurte Fejza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I
E une ste mora nuse me duvak
Por me zemer hajde per marak

Per marak o shpirt aman me dashni
Une pa ty oj zemer hajde sun po rri

Hajde hajde nuse marshalla
Te ka djali hajde me sevda
Syri i goces haj si rrush i zi
Te morri djali hajde me dashni

II
E hidhet vallja aman dore per dore
E po kerceka nusja hajde me dasmore

Bashke me dhandrrin edhe me shoqnine
Te na trashegohet hajde o ky cift i ri

Hajde hajde nuse marshalla
E te ka djali hajde me sevda
Syri i goces hajde o si rrush i zi
Te morri djali hajde o me dashuni.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018