A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala - Nanë Moj Nanë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T15:41:44

Këngë e albumit:

"Lotin E Mshefa"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nanë Moj Nanë" kënduar nga Daim Lala.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nanë Moj Nanë".
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nanee moj e shtrejta naneee e shtrejta nane
A sma qep ni xhamadane aman aa sma qep ni xhamadannn

Do ta qep ni xhamadane hejjj amanee e ta heq marakun tane amannee shtatit tanee i rinee tamanee

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa

Naneee mojj e shtrejta naneee q'ma qendisseee xhamadannn

Ta qendis att xhamadaneee ee hejj amanee eee ta heq marakun tanee ee hejj amanee shtatit tanee i rin tamanee

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraaMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018