A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dame Nick

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Dame Nick është një këngëtar. Në Maj 2009, Dashamir Mehmeti merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Acoustic History". Në Maj 2012, Dashamir Mehmeti merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Matrikola 069532". Në Maj 2015, Dashamir Mehmeti merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Anonym". Më datë 23 Qershor 2017, Dame Nick publikon videoklipin "Era", në bashkëpunim me Alessio. Më datë 28 Nëntor 2017, Hysni Alushi publikon videoklipin "O Vella", në bashkëpunim me Dame Nick. Muzi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Etemi

Loca

Dritan Nutaj

Elvir Hajdari

Z. Kapiten Habrid

Drini

Master Mc

Arsim Gallapeni

Black S1d3

Baci Vis


Tags: Dame Nick, Dashamir Mehmetis

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018