A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Danny Boy - Fjala Hip-Hop 2


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2018

2018-01-12T17:02:07

Teksti:

Arday

Teksti:

Danny Boy

Orkestrimi:

Bergin Demaj

Video Produksioni:

Black Fish EntertainmentKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjala Hip-Hop 2" kënduar nga Danny Boy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Danny Boy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018