A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46
  • Vendlindja:
  • Stuttgart 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Dardan është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Dardan (Dardan Mushkolaj) është një rapper gjerman i prejardhjes së shqiptarëve të Kosovës. Ai njihet gjithashtu me emrin "Mister Dardy". Më datë 10 Prill 2016, Dardan publikon videoklipin "Ey Bra". Më datë 23 Korrik 2016, Dardan publikon videoklipin "Tokyo Drift". Më datë 22 Shtator 2016, Dardan publikon videoklipin "Wer Macht Para?", në bashkëpunim me Eno. Më datë 4 Tetor 2016, Dardan publikon videoklipin "10 Euro Samsung", në bashk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Sorry (2019)

Hypnotize (2018)

Dardy Luther King (Pt. I) (2018)

Dardy Luther King (Pt. Ii) (2018)

Hallo Deutschrap (2017)


» Dërgo Një Këngë »

A Milly
Wer Macht Para 2
Komm Zu Hypnotize
Wer Macht Para?
Facetime
Coco Mama
Telefon
Mister Dardy
Sorry
Mula


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jetullahu

Reexhi

Azet

Tensioni G

Dabesst

Gent Fatali

Ex Wolf

Dardan Osmanollaj

Anestezioni

Beni Xhemas


Tags: Dardan, Dardan Mushkolaj, Mister Dardy

Dardan në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë