A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dario Zela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  92
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dario Zela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në vitin 2014, Dario Zela merr pjesë në Gjeniu I Vogel 6. Në Qershor 2015, Dario Zela merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Hena Capkenia". Në Qershor 2016, Dario Zela merr pjesë në JESC 2016 me këngën "We Need Love". Më datë 9 Korrik 2017, Dario publikon videoklipin "Ndjenje", në bashkëpunim me Elgit Doda. Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda. Videoklipi u prodhua nga Pro Video....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arlind Lamaxhema

Emin Aliu

Erion Ajro

Loni Haklaj

Turab Hajolli

Albion Rexhaj

Art Hajredini

Sokol Thaqi

Flamur Plakaj

Abdyl Morina


Tags: Dario Zela

Dario Zela në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018