A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dea, Anila Dhe Arbi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Dea, Anila Dhe Arbi është një trio artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2016, Dea, Anila Dhe Arbi marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Ne Te Tre"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bletëzat


Tags: Dea, Anila, Arbi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018