A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dea Strica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Dea Strica është një këngëtare dhe autore këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Neshi Cakolli

Iva Aliko

Erza

Marjona Metohu

Taunita

Katrin

Ardita Begu

Enkeleda Dervishi

Rigersa Zefi

Eli Qorri


Tags: Dea Strica

Krijo Një Kartolinë