A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Defri Dervishi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Defri Dervishi është këngëtar i njohur. Më datë 26 Prill 2013, Defri Dervishi publikon videoklipin "Dashuro Me Zemer", në bashkëpunim me Xhoi.

Më datë 18 Qershor 2015, Defri Dervishi publikon videoklipin "Mos Me Rri Larg", në bashkëpunim me APG.

Më datë 7 Prill 2016, Defri Dervishi publikon videoklipin "Panamera". Muzika e këngës u punua nga B2N, teksti u shkrua nga B2N.

Më datë 23 Maj 2016, Defri publikon videoklipin "I Du Te Gjitha", në bashkëpunim me Anakonda.

Më datë 4 Gusht 2016, Defri Dervishi publikon videoklipin "Per Pushime", në bashkëpunim me B2N.

Më datë 6 Shtator 2016, Defri & B2N publikojnë videoklipin "Ke Me Met Beqare". Muzika e këngës u punua nga B2N, teksti u shkrua nga B2N. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 17 Mars 2017, Silva Gunbardhi publikon videoklipin "Lalushe", në bashkëpunim me Defri.

Më datë 19 Gusht 2017, Defri publikon videoklipin "Duke Me Pritur", në bashkëpunim me Dafi. Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, teksti u shkrua nga 2 Step, Dafi Derti. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Defri ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Marak", në bashkëpunim me Silva Gunbardhi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production.

Më datë 12 Janar 2018, Defri publikon videoklipin "Marak", në bashkëpunim me Silva Gunbardhin. Muzika e këngës u punua nga Dafi Derti, Alsked Rrenja, teksti u shkrua nga Dafi Derti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alsked Rrenja. Videoklipi u prodhua nga MAX Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018