A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Defri Dervishi - Mos Me Rri Larg  (Feat. APG)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/06/2015

2015-06-18T17:00:01

Featuring

APGKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Me Rri Larg" kënduar nga Defri Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Defri Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018