A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Defri - I Du Te Gjitha  (Feat. Anakonda)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2016

2016-05-23T16:00:02

Featuring

Anakonda


i du t vogla t vogla t vogla
i du t vogla i du t mdhaja
i du t njoma t njoma t njoma
i du t embla i du t embla (2x)

e du t vogel po t jet topolake
ngjyren e trupit ngjyr cokollate
e du t madhe po t jet krejt lezet
t jet e embel taman si sherbet
e du sexy qe mir di ta luj
te dridhen duret si latine t boj buj
sweety girl mama mama mamacita
ska rendesi po po i du t gjitha
nga gjithe bota po dridhet toka
se nga gocat ska lavidaloka
hajt ke lali t maj edhe hopa
hajt ke lali t maj edhe hopa
shum po du shum po du
t gjitha ngjyrat me i provu
baby a po vjen me mu para se me ta tregu
shum po du shum po du
t gjitha ngjyrat me i provu
baby a po vjen me mu para se me ta tregu

i du t vogla t vogla t vogla
i du t vogla i du t mdhaja
i du t njoma t njoma t njoma
i du t embla i du t embla (2x)

trupvogel apo trupmadhe
ka rendesi te jet lozonjare
ne i knoja me defr ne ja rrahim
per qef neke bau nekeneke
kur po del ajo ham nikinikinikivigi
ashtu si din ti ashtu si din ti
posht e lart e bejn t gjith
nikinikivigi ashtu si din ti
defry

i du t vogla t vogla t vogla
i du t vogla i du t mdhaja
i du t njoma t njoma t njoma
i du t embla i du t embla (2x)

i du t vogla t vogla t vogla
i du t vogla i du t mdhaja
i du t njoma t njoma t njoma
i du t embla i du t embla (2x)


Ky tekst u dërgua nga geriKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018