A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Denisa Dehari - Trendy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2014

2014-07-26T21:09:27

Këngë e albumit:

"Primadonna"

Pjesëmarrëse në

Kosova Fest Kids 2014Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trendy" kënduar nga Denisa Dehari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Denisa Dehari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018