A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Denisa Dehari - Fontana E Endrrave


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/06/2015

2015-06-04T16:20:06

Këngë e albumit:

"Primadonna"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Fontana E Endrrave" kënduar nga Denisa Dehari.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Fontana E Endrrave".
Videoklipi nga Denisa Dehari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018