A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dervish Kuqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Dervish Kuqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fadil Nreca

Ramiz Bytyqi

Egzon Dida

Rexhep Kuqi

Shani Balaj

Jonuz Delaj

Zymer Gashi

Afrim Krasniqi

Lutfi Istogu

Basri Bega


Tags: Dervish Kuqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018