A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Devis Xherahu - Per Ty Mbarova  (Feat. Marly)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2017

2017-06-03T17:00:00

Featuring

Marly (Almir Leka)

Muzika & Orkestrimi:

Gent Myftaraj


Kur kalon prane meje,
nuk e sheh sa me trazon
me e mira ti je,
Dua nje shikim t'me fali
edhe frymen te ma ndali
ndoshta ti me perket..
Se ajo ritmin do ta ndjej,
vehten nuk e genjej,
nje si ajo nuk gjej,
Se ajo ritmin do ta ndjej
vehten nuk e genjej
si ty nuk gjej

Refreni

Un per ty mbarova
tani e kuptova dhe per vehte
dua te te kem

When I come again I wanna hear you calling my name,
And I nevah tell you what I'm feelin' cuz it's mine Eo-o-o
Yeah miah know dat miah see her again,
Tell her nevah dat miah want her again,
Wine again, me wanna see ya bailando,
Wanna see ya bailando


Më Shumë...