A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lefteris Pantazis & Devis Xherahu - A Me Do... Un'te Dua Shum


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/02/2018

2018-02-03T20:00:03

Teksti:

Jorgo PapingjiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Me Do... Un'te Dua Shum" kënduar nga Lefteris Pantazis & Devis Xherahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lefteris Pantazis & Devis Xherahu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...