A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Devis Xherahu - Embel Ti Me Pe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/05/2018

2018-05-03T16:00:01

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Marly (Almir Leka)

Teksti:

Santi


Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje

Dicka ndjeva ne moment te pare
Zemer kurre si ty une nuk kam pare
Te kerkova,te kerkova gjithandej
Sado qe mundohem nuk te gjej

Ah ah ah ah ah ah...

Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje x2

Pyes veten me mendon dhe ti
Do te shoh serish une nuk e di
E kuptova,e kuptova ne te dy
Ti je bere per mu e un per ty

Ah ah ah ah ah ah...

Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje x2


Më Shumë...