A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  267
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dhurata Ahmetaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Dhurata është këngëtare shqiptare e zhanrit "RnB". Sharmi dhe eleganca, zëri e karakteri i fuqishëm – kur flasim për këto tipare, atëherë menjëherë në mendje kemi këngëtaren, që gjithmonë është komplimentuar për dukjen e saj ekstravagante. Fëmijërinë e kaloi në Prizren, pranë familjes së saj. Në shkollë ishte një prej nxënësve më të dalluara, duke pasur sukses të shkëlqyer në të gjitha lëndët. Ajo është dalluar si një vajzë e zgjuar, por jo vetëm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Berisha

Argjentina Ramosaj

Era Istrefi

Linda Halimi

Elhaida Dani

Samanta Karavella

Eni Koçi

Kejsi Tola

Xhensila Myrtezaj

Ava Max


Tags: Dhurata Ahmetaj

Dhurata Ahmetaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë