A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora Feat. Young Zerka

A Bombi ➡ A Bombi

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


A Bombi

Zerka:
A bombi
Who dat girl?
I mean no no who dis?
Is she albanian a brooklyn?

Ref:
Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty clap
make it clap
booty atack

Qysh pom shikon ti
po don ti
ej hajde rrina bashk
nuk ka tjeter si ti
sonte ne ket club
Pom pelqen ti a pe vren
tjeter kush si ti sum nxejn
du me dit ti qa menon
a po dooonn

Bounce to the rhythm gal
make dem cheers up
everthing i do nice
follow the leader
Hips move a slow
We can bet a come
me winding and winding
Da men na go blindin
A ? who that girl
yes i me a dora
for them who don't know me
A ? who that girl
yes i me a dora
for them who don't know me

Get up get up
get up get up
come on x4

Ref:
Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon x2

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack

Bounce to da rhythm gyal
Make dem cheers up
everthing I do nice
follow the leader
Hips move a slow
We can bet a go
Me windin and windin
Da men na go blindin
A ? who that girl
yes I me a Dora
for them who don't know me
A ? who that girl
yes I me a Dora
for them who don't know me

Qysh pom shikon ti
po don ti
hej hajde rrina bashk
nuk ka tjeter si ti
sonte ne ket club
Pom pelqen ti a pe vren
tjeter kush si ti sum nxen
du me dit ti qa menon
a po dooonn

Get up get up
get up get up
came on x8

Sonte du me dal ejj
lucky boy ty ko me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon x2

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack

Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon


A Bombi

Zerka:
A bombi
Wer ist das Mädchen?
Ich meine nein, nein, wer ist das?
Ist sie Albanerin oder aus Brooklyn?
Ref:
Heute Nacht will ich rausgehen, eyy
Hey du Glückspilz, ich werde dir alles schenken
Ich will kein einziges Wort hören
Wir haben es selbst so ausgemacht, so ausgemacht
Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty clap
make it clap
booty atack
Wie du mich ansiehst
Du willst es
Ey, komm
Es gibt keinen anderen wie dich
Heute in diesem Club
Du gefällst mir, merkst du es
Niemand heizt mich so auf wie du
Ich will wissen, was du denkst
Willst du es
Bounce to the rhythm gal
make dem cheers up
everthing i do nice
follow the leader
Hips move a slow
We can bet a come
me winding and winding
Da men na go blindin
A ? who that girl
yes i me a dora
for them who don't know me
A ? who that girl
yes i me a dora
for them who don't know me
Get up get up
get up get up
come on x4
Ref:
Heute Nacht will ich rausgehen, eyy
Hey du Glückspilz, ich werde dir alles schenken
Ich will kein einziges Wort hören
Wir haben es selbst so ausgemacht, so ausgemacht x2
Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
Bounce to da rhythm gyal
Make dem cheers up
everthing I do nice
follow the leader
Hips move a slow
We can bet a go
Me windin and windin
Da men na go blindin
A ? who that girl
yes I me a Dora
for them who don't know me
A ? who that girl
yes I me a Dora
for them who don't know me
Wie du mich ansiehst
Du willst es
Ey, komm
Es gibt keinen anderen wie dich
Heute in diesem Club
Du gefällst mir, merkst du es
Niemand heizt mich so auf wie du
Ich will wissen, was du denkst
Willst du es
Get up get up
get up get up
came on x8
Ref:
Heute Nacht will ich rausgehen, eyy
Hey du Glückspilz, ich werde dir alles schenken
Ich will kein einziges Wort hören
Wir haben es selbst so ausgemacht, so ausgemacht x2
Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
Ref:
Heute Nacht will ich rausgehen, eyy
Hey du Glückspilz, ich werde dir alles schenken
Ich will kein einziges Wort hören
Wir haben es selbst so ausgemacht, so ausgemacht

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018