A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora & Dj Geek

Ayo ➡ Eyo

 Shqip ➡  Turqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ermal2000


Ayo

[INTRO]
Hey ooh
Dhurata Dora in the place yo
Yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Merri kta celsa
Hiqmu qafe
As mos t'shkon n'men me m'thirr mo per kafe
Boll, boll, boll mo me llafe
Kom dal me cika, pa u knaq s'kena qare
Ah, ah, Dj Geek
Kanga jon pe shtin menen me livrit
Krejt, krejt, krejt mas neve jon ka vijn
Yup, yup, yup kush jena na e dijn
Kena patika sonte kena math take
Nuk jena tu ja pa fundin ksaj nate
Bojna ca dojna neve nuk na vjen marre
U bo shum nxeht kshtu qe celi dritaret

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Mos rri nervoz, s'ki pse
E di qe je gati, gati, baby
E pina edhe njo, si dje
You know that I got it, got it, babe

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up


Eyo

[GİRİŞ]
Hey ooh,
Dhurata Dora burada yo
Yey

[NAKARAT]x2
A eyo eyo eyo
Sadece seni görüyorum seni
A eyo eyo eyo
Yukarı gidiyoruz
Yukarı gidiyoruz

Şu anahtarları al,
Düş yakamdan
Beni kahve içmek için çağırmak
Aklına bile gelmesin
Yeter, yeter, yeter bu laflarla
Kızlarla çıktım, eğlenmekten başka çaremiz yok
Ah, ah, Dj Geek
Senin şarkın aklı hareket ettiriyor
Hepsi, hepsi, hepsi bizim arkamızdan geliyor
Evet, evet, evet kim olduğumuzu biliyorlar
Spor ayakkabılarımız var ama topuklu giydik bu gece
Bu gecenin sonunu göremiyoruz
Ne istersek yaparız biz utanmayız
Çok sıcak oldu bir pencere açın

Poponu öyle salla
Poponu
Poponu öyle salla
Poponu öyle salla
Poponu
Poponu öyle salla

Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazır, hazır, hazırız, hadi buraya gel
Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazır, hazır, hazırız, hadi buraya gel
Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazırız
Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazırız
Yeah-yey

[NAKARAT]x2
A eyo eyo eyo
Sadece seni görüyorum seni
A eyo eyo eyo
Yukarı gidiyoruz
Yukarı gidiyoruz

Sinirli durma, nedenin yok
Hazır olduğunu biliyorum, bebeğim
Bir tane daha içeriz, dün yaptığımız gibi
Biliyorsun ki bende var, bebeğim

Poponu öyle salla
Poponu
Poponu öyle salla
Poponu öyle salla
Poponu
Poponu öyle salla

Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazır, hazır, hazırız, hadi buraya gel
Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazır, hazır, hazırız, hadi buraya gel
Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazırız
Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazır, hazır, hazırız
Biz hazırız
Yeah-yey

[NAKARAT]x2
A eyo eyo eyo
Sadece seni görüyorum seni
A eyo eyo eyo
Yukarı gidiyoruz
Yukarı gidiyoruz

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018