A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Bubble ➡ Bubble

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Cherrycrush


Bubble

WE DO DAT POP
WE DO DAT POP
WE DO DAT BUBBLE
BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE WHINE
E bojna
(BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE BUBBLE, BUBBLE)
WHINE

REF.:
Une t'japi LOVE, LOVE, LOVE
kallxom qysh pe don, don, don
ti e meriton ton, ton
LET ME BE YOUR LOVER
LET ME BE YOUR LOVER, BABY

Qka po pret ngjitmu permas
po ma then teper, teper, teper qe ky BASS
ja kerkujna s'ja dha ket rast
nese nuk beson hajde lidhu me bast

Jo per neve nuk ka, nuk ka kurgjo ndales
ONCE AGAIN nuk ka kurgjo ndales
se jena shqipe
THAT'S WHY WE DO IT LIKE THIS
DO IT LIKE THIS, WE DO IT LIKE THIS

ohh... ohh... ohh...
s'ke nevoj me fol se po shihet
qa ka me ndodh mes neve ajo dihet

E bojna
BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE
qysh dojna
(BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE)

REF. x2:
Une t'japi LOVE, LOVE, LOVE
kallxom qysh pe don, don, don
ti e meriton ton, ton
LET ME BE YOUR LOVER
LET ME BE YOUR LOVER, BABY

WE DO DAT POP
WE DO DAT BUBBLE
BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE WHINE

doren ta zgiata se qashtu pe nin
mos hajde me dhurata, kallxo n'menje qa ki
e di e kam tepru mos me t'lon me prit
s'du me t'lon me prit
s'du me t'lon me prit

Se per neve nuk ka, nuk ka kurgjo ndales
ONCE AGAIN nuk ka kurgjo ndales
se jena shqipe
THAT'S WHY WE DO IT LIKE THIS
DO IT LIKE THIS, WE DO IT LIKE THIS

ohh... ohh... ohh...
s'ke nevoj me fol se po shihet
qa ka me ndodh mes neve ajo dihet

E bojna
BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE
qysh dojna
(BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE)

REF. 2x:
Une t'japi LOVE, LOVE, LOVE
kallxom qysh pe don, don, don
ti e meriton ton, ton
LET ME BE YOUR LOVER
LET ME BE YOUR LOVER, BABY

WE DO DAT POP
WE DO DAT POP
BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE WHINE
BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE, BUBBLE WHINE


Bubble

We do dat pop
We do dat pop
We do dat bubble
Bubble, bubble, bubble, bubble whine up
We do it
(Bubble, bubble, bubble, bubble, bubble, bubble)
Whine up

Chorus:
I give you love, love, love
Tell me who you want, want, want
you deserve-erve-erve it
Let me be your lover
Let me be your lover, baby

What are you waiting for, come closer
you tell me a lot, lot, lot that this bass -
I was asking for it, I didn't give that chance
if you don't believe it, come on, let's bet on it

No, we cannot, cannot stop
Once again, we cannot stop
that we are Albanians
That's why we do it like this
Do it like this, we do it like this

Ohh... Ohh... Ohh...
There's no need to talk to me, I'm taken1
what happens between us is known

We do it
Bubble, bubble, bubble, bubble
Who is doing
(Bubble, bubble, bubble, bubble)

Chorus: 2x
I give you love, love, love
Tell me who you want, want, want
you deserve-erve-erve it
Let me be your lover
Let me be your lover, baby

We do dat pop
We do dat bubble
Bubble, bubble, bubble, bubble whine up

I take your hand, there's nothing to worry about
no, come with Dhurata, tell what's on your mind
I know that I've exaggerated, don't worry about waiting me
I won't let you wait for me
I won't let you wait for me

No, we cannot, cannot stop
Once again, we cannot stop
that we are Albanians
That's why we do it like this
Do it like this, we do it like this

Ohh... Ohh... Ohh...
There's no need to talk to me, I'm taken
what happens between us is known

We do it
Bubble, bubble, bubble, bubble
Who is doing
(Bubble, bubble, bubble, bubble)

Chorus: 2x
I give you love, love, love
Tell me who you want, want, want
you deserve-erve-erve it
Let me be your lover
Let me be your lover, baby

We do dat pop
We do dat pop
Bubble, bubble, bubble, bubble, bubble whine up
Bubble, bubble, bubble, bubble, bubble whine up

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018