A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çfarë Kërkon Dhurata Nga Fansat?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[07-06-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora sapo ka lansuar së fundmi videoprojektin e saj më të ri i cili titullohet "Ti Don" dhe është punuar nga producenti rumun Alandy.

E përveq koncerteve që Dhurata po pregaditet ti ketë këtë verë, ajo ka nisur edhe një projekt të vogël me fansat.

Shumë fanse të Dhurates i dedikojnë asaj foto me mbishkrime dhe pankarta në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ajo ka kërkuar nga fansat që të gjitha këto postime ti mbledhin në një hashtag që të ketë mundësinë edhe ajo ti shoh. (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018