A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Dora - Vete Kerkove


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  110

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2011

2011-09-07T21:52:50

Muzika & Teksti:

Dhurata Dora

Video Produksioni:

Think Creative
hmmmmm hmmmm yeah
i just want to tell you something with this song

Listen!

gjeje tjetren ma nuk ec keshtu oh
kur te kthehesh sdo me gjesh ketu ouw ouw
cdo gje mori fund tash nuk ka kthim
sishte dashuri ishte vetem nje gabim mmh

ref:
ndoooooshta ndarja do jet me mir
per te dy
vet e deshte vet kerkove tash nuk ka kthim
veten tonde e mashtrove bere nje gabiiim
pse te deshta e lejova ishte faji im
po mo sdo gaboj nga ty mora mesim

tash me gjithqka mes nesh perfundon
secili jeten e vet e vazhdon
une e vrejta qe po me tradhton
ti sa dush lufto qka nuk shkon nuk shkon

ref:
ndoooshta ndarja do jet ma mir oohoo per te dy
vet e deshte vet kerkove tash nuk ka kthim
veten tonde e mashtrove bere nje gabim
pse te deshta e lejova ishte faji im
po u nme sdo tgaboj nga ty mora mesiiim

do te jem shum ma mir pa ty
edhe pse shum do te me mungosh
pse e le zemren me thy kshtu qe shko ku une me nuk te shoo

vet e deshte vet kerkove tash nuk ka kthim
veten tonde e mashtrove bere nje gabim
pse te deshta e lejova ishte faji im
po mo sdo gaboj nga ty mora mesim


Ky tekst u dërgua nga FfKartolina (2)

U krijua nga Arlinda fetahu 2018-08-30 03:40:34

I just want
to tell you
something
with this song
2018-07-24 13:41:48
Gjeje tjetren ma nuk ec
Keshtu oh
Kur te kthehesh sdo me gjesh
Ketu ouw ouw

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018