A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Haliti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
Dhurata Haliti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lirika Krasniqi

Rina Shyti

Hajrie Ademi

Arta Grajqevci

Estela Nikoliqi

Princesha Morina

Xhenis Dhima

Arbnora Bahtijari

Egzona Kryeziu

Ermira Ahmeti


Tags: Dhurata Haliti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018