A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diana Dani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Diana Dani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 3 Mars 2018, Diana Dani publikon videoklipin "E Pamundur". Më datë 8 Gusht 2018, Diana Dani publikon videoklipin "Ilaç Ne Dashni", në bashkëpunim me Liridon Bajgora....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arijana

Blerta Jupaj

Ronita Zeneli

Merita Latifi

Tina Qeli

Hana Jahaj

Vali (F)

Anjeza Sejdia

Armenda Gashi

Mirela Ibrahimi


Tags: Diana Dani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018