A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Diana Dani - Ilaç Ne Dashni  (Feat. Liridon Bajgora)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2018

2018-08-08T16:00:08

Featuring

Liridon BajgoraNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ilaç Ne Dashni" kënduar nga Diana Dani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ilaç Ne Dashni".
Videoklipi nga Diana Dani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018