A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diana Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  • Maqedoni 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Diana Tahiri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Diana Tahiri eshte motra e Adelina Tahirit dhe ka kenduar te festivalin Ylberi. Në Shtator 2017, Diana Tahiri merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Një Sekret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Adelina Tahirit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Salije Bajrami

Denisa Dehari

Edueda Salihaj

Vjollca Osmani

Vesa Berisha

Vanesa Sono

Rreze Bekteshi

Blinera Muzhaku

Roza Sadiku

Alisa Jerliu


Tags: Diana Tahiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018