A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dida, Cela E Kovaci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Dida, Cela E Kovaci është një trio artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 7 Gusht 2011, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Kenge Per Isa Boletinin". Më datë 14 Shkurt 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Këngë Për Hasan Fazlin 1". Më datë 12 Prill 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Nen Terezes". Më datë 12 Prill 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "N'oda Burrav Shqiptaris". Në vitin 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë albumin "Ali Pasha"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ali Pasha (2013)

Kenge Ne Shume Vite

Kenge E Gezim Po Na Shkon Jeta

Lidhe Per Jete Hasi E Luma


» Dërgo Një Këngë »

Këngë Për Hasan Fazlin 1
Kullat Tona
Nen Terezes
Kenge Per Isa Boletinin
N'oda Burrav Shqiptaris


Artistë Të Ngjashëm:

Trio Zajazi

Trio Rona


Tags: Dida, Cela E Kovaci, Dida, Cela E Kovaqi, Hysen Dida Rrustem Cela, Rexhep Kovaçi, Rexhep Kovaqi, Rexhep Kovaci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018