A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diell Rushiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Diell Rushiti është një shkrimtar. Dielli Rushiti jeton ne Ferizaj dhe eshte kengetar. Po ashtu ai meret edhe me poezi. Se shpejti do dali ne treg libri i tij i pare, i cili permban poezi dhe tregime per dashurine....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

» Dërgo Një Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Vahit Nasufi

Kreshnik Ibrahimi

Gajur Pajaziti

Mahir Ademi

Iljaz Jashari

Astrit Gjocaj

Perparim Blakaj

Leonard Shala

Xheladin Hamza

Bujar Meholli


Tags: Diell Rushiti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018