A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diell Rushiti
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  12

Diell Rushiti është shkrimtar. Dielli Rushiti jeton ne Ferizaj dhe eshte kengetar. Po ashtu ai meret edhe me poezi. Se shpejti do dali ne treg libri i tij i pare, i cili permban poezi dhe tregime per dashurine.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018