A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Poezi Dashurie

hape zemren te hyj brenda mbylle shpejt se u qmenda dora shkruan semra ndikon te lutem me puth nje her ta dij qe me don nw nje nate te qet nje zemer po qane vuaj une permallshum qe rruget na u ndan sa yje ka qielli as kush nuk e di pa ty zemer kam mbet ne vetmi

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga erdoniti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018