A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Trandafili

nuk te dhurova trandafil qe ti marresh ere por ta dhurova zemren time qe ta kesh per her kur te biej shi kujtoj lotet e mij kujtoje qastin kur me le ne vetmi rruget na u ndan dhe lotet nuk u than zemrat tona nuk do te harrohen edhe pse dikur u ndan

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga erdoniti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018