A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tetove, Vendlindja Ime

nese do të di ndonjiherë me folë
për vendlindjen do të ligjëroj…
Nëse nji ditë do të mësoj me ecë
Në vendlindje do të shkoj…
Nëse do të mësoja të gjitha gjuhët e botës
Me to do të shkruaja emnin:
e T e t o v e s

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga erdoniti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  25

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018