A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Dashurie

E Kaluara

Kur Te Me Marri Malli a Mundem Me Te Thirr?? A Do Mund Te Dalim Bashke Si Dy Shok Te Mir. Sdo Ta Prekim Temen Se Cfare Ishim Ne a Do Te Me Tregosh Per Dashurin Tende Te Re???Une Do Te Tregoj Por Nuk Do Te Qaj!! Se Dashurin Per Ty Edhe Ne Varr Do Ta Mbaj!! Do Ta Mbaj Me Vete Edhe Ne Ate Bote Nuk Te Harroj Se Edhe Engjujt Per Ne Te Dy Do Te Qajn Me Lot

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga erdoniti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018