A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dashuri E Kaluar

Dua qe te telefonoj. .
por kam frik se te shqetesoj..
kam koh zerin sta kam degjuar. .
vetem zoti e di,sa me ke munguar. ..

me mungojn buzet e tua. . .
me mungon fjala te dua. . .
me mungojn bisedat tona. . .
netet pa gjum,netet e vona. . .

takimet e fsheta nuk i kam harruar. . .
takoheshim cdo dit,pasi shkollen kishe mbaruar. .
ehhh sa shum kujtime kam na ty..
sa her i kujtoj lot shikoj ne sy. . .
kaq shum gjera bashk i kaluam. . .

tani njeri-tjetrin e harruam...
megjithse ende per ty mendoj..
jeta vazhdon,me duhet te te harroj.

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga erdoniti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018