A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Femijet E Azilanteve

Jetim jam por bab e nan kam jetim jam vellezer e motra kam ne kete erresir nga hena po jetoj nje pershendetje nenes te ja dergoj o ju shokt e mi mos me quani mua jetim sepse prinderit e mij jan ne perendim

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga erdoniti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018