A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Facebook

O facebook more kok that
po i ndan burrat nga grat
ndryshojn emrin e galkapin femrat
adresa burrash hapin plot me rrena
u mbush thesi
nga shabani lionel messi
dhe gjyshi ben si femija
pa facebook thot nuk rrij te shpija
plaka ment e veta i kerkon
djemve te ri ftes ju dergon
me fillu me sms privat
nuk te len as pleqt rehat
u hutuan njerzia fare
plaka 80 vjeqe thot jam beqare
si princesha me foto te huja
une jam single nga Fushkruja

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga Diell -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018