A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diellza Dedushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Diellza Dedushi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2016, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Vetem Ti". Më datë 25 Shkurt 2017, Diellza Dedushi publikon videoklipin "Ku Mbete". Më datë 29 Gusht 2017, Diellza publikon videoklipin "Kam Besu". Në Shtator 2017, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2017 me këngën "S'di A Ja Vlenë". Në Korrik 2018, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2018 me këngën "Shume Gabim". Më datë 30 Nëntor 2018, Diellza D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fabjana Hoxha Oxa

Marjona Metohu

Katrin

Dea Strica

Erza

Ervisa

Jola

Jona

Neshi Cakolli

Ardita Begu


Tags: Diellza Dedushi

Krijo Një Kartolinë