A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Difro - Kushhhh  (Feat. Mc Kresha, Dutch, Caspo & Dreqi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Featuring

Dutch

Featuring

Casp'

Featuring

Mc Kresha

Këngë e albumit:

"Koqe Luajtje Volume 1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kushhhh" kënduar nga Difro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Difro i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018