A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dissaster's

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dissaster's është një grup artistësh. Më datë 4 Korrik 2009, Dissaster's publikojnë videoklipin "S'ta Prishi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Bloody Gangstaz Family

Zogjte E Nates

Fermatik

Wan Gangsta

P.E.Z

Te Tjeret

Magma

Armial

Raiders


Tags: Dissaster's, Dissasters

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018