A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dj A-Boom - Badman Tune  (Feat. Akkurat, Kidda & Tanar)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2016

2016-12-22T15:00:02

Featuring

Kidda

Featuring

TanarKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Badman Tune" kënduar nga Dj A-Boom.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj A-Boom i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018