A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Blunt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  75
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dj Blunt është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Edon Dedi, apo siç e njohin të gjithë si Dj Blunt, dallohet në skenë me muzikën rep, hip-hop. Ky reper gjatë karrierës së tij ka bashkëpunuar me shumë rep-grupe të vendit dhe të gjitha këngët kanë shënuar suksese. Si të gjithë reperët, ashtu edhe Dj. Blunt në këngët e tij ka fjalë banale, për të cilat thotë se janë normale, meqë muzika rep kudo këndohet edhe me fjalë banale. “Reperat në përgjithësi përdorin fjalë banale kudo në botë jo vetëm tek ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

NR

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Blunt For President (2013)

Classic G (2011)

Dj Blunt (2008)

The Big Picture (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Shota
Nese M'don Ti (Remix)
Veq Me T'pas Ty
VVS
Shaolin Gang
Qika Jeme
Lean Lean
A Po Don Kesh
Do You Love Me
Bang Bang

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Bonsaton

Noliman

Barooti

Mc Qoppa

Lil' Liri

I.N.S.E.C.T

Don Pizhi

Tiki

SL

Big Wolf


Tags: Dj Blunt, Dj-Blunt, Djblunt

Dj Blunt në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018