A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dj Blunt & Real 1 - Vera


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2016

2016-04-01T15:00:01

Më Shumë Nga

Real 1


REF: x2
Ti ma bon verë
Une vij ty t’marr
Shkëlqen si diell
Sa herë me ty une dal
Edhe nëse o terr
Me ty dritë o
Unë ty t’kom zgjedh
Thirrëm une vi t’shoh

Përmas i ka t’fryme si pompa
Sa duhet unë me t’prit
Për me t’qu ty te dhoma
Kurgjo unë nuk du
Veç me thon që unë e nxona
Sillesh me kerre me VIP-a
Romantika qira
Çdo muj ti paguj une fakturat
Ti lshon frizura
M’ka ardhë mo te hunda
Me ty une nuk muna
Gota-gotën e qon
Dashurinë une e humba
Me ty une nuk muna mo jo
Kalova shumë kohë
Une ty shumë t’prita
Jena largë na
Afrohu ma ngat ma

REF: x2
Ti ma bon verë
Une vij ty t’marr
Shkëlqen si diell
Sa herë me ty une dal
Edhe nëse o terr
Me ty dritë o
Unë ty t’kom zgjedh
Thirrëm une vi t’shoh

Ti bon thashetheme
Ti sjell probleme
Vajza bon foto
Që e ke drejt n’hotele
Vjen vetë e 10-ta
Me shoqe t’veta
Për to lekt jon letra
Bon thashetheme
Unë foli për ty
Ti po m’del mu prej teme
Ti don komplimente
Po je indiferente
M’fal uno momento
Mos m’thuj se dita
Mami nuk o krejt e lehtë kjo
Nuk o krejt e lehtë kjo
Kalova shumë kohë
Une ty shumë t’prita
Jena largë na
Afrohu ma ngat ma

REF: x2
Ti ma bon verë
Une vij ty t’marr
Shkëlqen si diell
Sa herë me ty une dal
Edhe nëse o terr
Me ty dritë o
Unë ty t’kom zgjedh
Thirrëm une vi t’shoh


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018