A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Bungi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Kercove 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dj Bungi është një këngëtar. Dj BunGi eshte rritur ne nje familje intelektualesh. Pasionin dhe talentin e ka te trasheguar nga Shoku i tij,ndersa per here te pare ka kenduar ne moshen 10 vjecar ne "Akordet e Kercoves". BunGi ka mbaruar Kurse per Dj Ndersa eshte diplomuar ne Univerzitetin IUS. Te njejten kohe BunGi ka punuar rreth 3 vite ne Studio ArttYReCordS. Talenti i tij per muzike eshte vecuar gjate audicionit shume te njohur shqiptare "Ethet e se premtes mbrema" ku BunG...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tonny-D

Backy

B-Ullet

Jasmin

8kg

Elvin A.K.A Mbreti

A Loc

Blackhell

Fis'ko

P-Don


Tags: Dj Bungi, Bungi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018