A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Dagz
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  8

Dj Dagz është këngëtar. Më datë 22 Janar 2017, DJ PM & Dj Dagz publikojnë videoklipin "Hit N'ler", në bashkëpunim me Fajt. Teksti u shkrua nga Fajt. Për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment.

Më datë 31 Maj 2017, Uki publikojnë videoklipin "Jena Dashni", në bashkëpunim me DJ PM & Dagz.

Më datë 20 Qershor 2017, Dj Dagz & DJ PM publikojnë videoklipin "Besom", në bashkëpunim me Yll Limani.

Më datë 6 Janar 2018, Dj Dagz & DJ PM publikojnë videoklipin "Unstoppable", në bashkëpunim me Genc Prelvukaj. Muzika e këngës u punua nga Genc Prelvukaj (Gentz), teksti u shkrua nga Genc Prelvukaj (Gentz), ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment.

Më datë 8 Shkurt 2018, DJ PM & Dj Dagz publikojnë videoklipin "Hallall E Ke", në bashkëpunim me Lindon Berisha.

Më datë 5 Maj 2018, Dj PM, Dj Dagz & S4MM publikojnë videoklipin "A E Din". Teksti u shkrua nga S4MM. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 30 Maj 2018, DJ PM & Dj Dagz publikojnë videoklipin "Femnat", në bashkëpunim me Morena Taraku. Teksti u shkrua nga Uki Latifi.

Më datë 19 Korrik 2018, Elinel publikon videoklipin "Gangsta", në bashkëpunim me Dj Dagz & Dj PM. Muzika e këngës u punua nga Cricket, teksti u shkrua nga vetë Elinel, ndërsa për orkestrimin u kujdes Cricket.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018